Mano Sparnai: Diskusijos / Variklių skyrius / Rotax dalys


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: LĖKTUVO GAMYBOS, KONSTRAVIMO KLAUSIMAI :: Variklių skyrius
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rotax dalys
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Autorius Pranešimas
Algis
Tr Geg 11 2011, 02:02
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Matau Rolandai vis vargsti su sia problema. Maniau, kad ja jau issprendei. Taigi dar karta isverciau interneta ir radau tai ka pateikiu zemiau. Kaip jau sakiau telefonu statyk standartinius sailent blokus. Jei labai jau akvata pirk rotax-inius P/N 860690. Tik jokiu budu ne tuos kur siulo Kestutis, nes jie skirti tik asinei jegai dirbti "ant suspaudimo", kitaip isples guma:


ROTAX siulo originalu tvirtinimo buda:












Mano savadarbis ir patikrintas laiku variantas yra toksai (variklis "guli" ant pagalviu):



[ Redaguota Tr Geg 11 2011, 02:04 ]
Į viršų
Tinklalapis
Algis
Tr Geg 11 2011, 02:14
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981
Na dar su tema (kai kuriose vietose) susije dokumenteliai.
flyitaliamd3-mm2008.pdf
r912s-ring-1a.pdf
r912s-ring-2.pdf
r912s-ring-3.pdf
sportstar_plus_maintenance_manual.pdf
xs912s_2.pdf

O gal siaip kam bus idomu pavartyti ir kokia ideja nušnipauti.
Į viršų
Tinklalapis
vytas
Tr Geg 11 2011, 06:45
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Algi,Rolandui reikia Rotax 582 pakabint,o tu R912 paišai??
Į viršų
Rolandas
Tr Geg 11 2011, 09:58
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Ačiū už idėjas, bet panašu kad grįšiu prie daug kartų patikrinto varianto su automobilinėmis gumomis.Maniau kad Rotax geriau išsprendęs amortizaciją...
Į viršų
Algis
Tr Geg 11 2011, 10:15
algis
Užsiregistravęs dalyvis #12
Prisijungta: An Vas 19 2008, 10:25
Vieta: Elektrėnai
Pranešimų: 1981

vytas rašė ...

Algi,Rolandui reikia Rotax 582 pakabint,o tu R912 paišai??


Upsss... Ogi, bet, tačiau. Mano pasiulytu paskutiniu varijantu sumontuotas HKS ir stovejo 503

[ Redaguota Tr Geg 11 2011, 10:22 ]
Į viršų
Tinklalapis
vytas
Tr Geg 11 2011, 11:46
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Rolandas rašė ...

Ačiū už idėjas, bet panašu kad grįšiu prie daug kartų patikrinto varianto su automobilinėmis gumomis.Maniau kad Rotax geriau išsprendęs amortizaciją...

Rotax yra puikiai išsprendęs amortizaciją,tik gaila ne mūsų kaimo sąlygom..Patebėjau dėsningumą: Rolandas užduoda klausimą forume,išklauso kitų nuomones ir...padaro pagal senas tradicijas ta proga prisiminiau atvejį,kai lenkai pirko Vokietijoje Cesną ir patys savo chodu skrido namo.Tada dar nepriklausė ES.Prieš kertant sieną,vokiečiai bandė su jais susisiekt per raciją angliškai.Tada vienas lenkas kito klausia:tu moki angliškai?Ne.Ir aš ne,atsakė kitas.Tada išjunkim radijo stotį... Moralas?Mažiau žinai-mažiau problemų.

[ Redaguota Tr Geg 11 2011, 11:52 ]
Į viršų
Rolandas
Kt Geg 12 2011, 07:19
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Vytai, jei būtų pasiūlyta -nueini pas dilerį ir nusiperki geras gumas, na gal atsisiunti geras gumas-nebūtų abejonių. Na o dabar komentuojat-vienos per silpnos, kitos plastmasiniu korpusu, dar kitos nebandytos ir jas parduoda tik po 100 vnt...
Automobilinės daug kartų išbandytos, pigios, prieinamos. Kas belieka daryti?
Į viršų
NNN
Kt Geg 12 2011, 08:38
NNN
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Vas 20 2008, 12:56
Pranešimų: 5732
Rolandas rašė ...

Vytai, jei būtų pasiūlyta -nueini pas dilerį ir nusiperki geras gumas, na gal atsisiunti geras gumas-nebūtų abejonių. Na o dabar komentuojat-vienos per silpnos, kitos plastmasiniu korpusu, dar kitos nebandytos ir jas parduoda tik po 100 vnt...
Automobilinės daug kartų išbandytos, pigios, prieinamos. Kas belieka daryti?


Rolandai, kiek laiko Tau reik lėkt iki Aleksoto? Jau tys dienos KSK angarai atviri kiekvieną vakarą, o tuose angaruose bent penki Tau tinkami variantų pavyzdžiai stovi ... atlėk ir nusipiešk

P.S. Šeštadienį tech, apžiūra, tai visi bus į dienos šviesą ištraukti ...
P.P.S. Vaikinai sakė, kad ir alaus bus ...



[ Redaguota Kt Geg 12 2011, 08:40 ]
Į viršų
vytas
Kt Geg 12 2011, 09:45
nespjauk į vandenį,jei nieks jo negers
Užsiregistravęs dalyvis #34
Prisijungta: Pr Vas 25 2008, 09:49
Pranešimų: 2966
Rolandas rašė ...

Vytai, jei būtų pasiūlyta -nueini pas dilerį ir nusiperki geras gumas, na gal atsisiunti geras gumas-nebūtų abejonių. Na o dabar komentuojat-vienos per silpnos, kitos plastmasiniu korpusu, dar kitos nebandytos ir jas parduoda tik po 100 vnt...
Automobilinės daug kartų išbandytos, pigios, prieinamos. Kas belieka daryti?

Būčiau baisiai ligotas žmogus,jei sirgčiau visų Lietuvos aviatorių ligomis.Dabar esu tik "pusiau ligotas"-tiesiog turiu ir savo bėdų.Aišku galėčiau išrinkti iš katalogo,užsakyti ir atvežti į vietą,bet kad gyvenimas per trumpas,pats vos spėju suktis.
Rašiau,kad tos plastamasiniu korpusu yra patikimesnės už metaliniu,ilgiau laiko , jų kietumas pats tas ko reikia ir kad vokiečiai TIK JAS naudoja visuose UL ir MS.Atrodo,argumentai būtų pakankami? Taip,kaina didesnė už turguje parduodamus kitajskus Golfo seilenblokus.Jei pirktum originalus,jie būtų ŽYMIAI brangesni už mano siūlomus.
BET!!Mano siūlomam atvejui,kad pritvirtinti variklį,tereikia dviejų duralio juostų pvz, 8x70x280 . Panaudojant golfinius seilenblokus,reikia pagaminti dar krųvą detalių.Tai kur pigumas??,Sakyčiau inertinis mąstymas.Sorry už pastabas,tik noriu kaip geriau.Juk sakei Rolandai,kad darai rimtą gaminį.
Į viršų
Rolandas
Kt Geg 12 2011, 10:23
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
vytas rašė ...


BET!!Mano siūlomam atvejui,kad pritvirtinti variklį,tereikia dviejų duralio juostų pvz, 8x70x280 . Panaudojant golfinius seilenblokus,reikia pagaminti dar krųvą detalių.Tai kur pigumas??,Sakyčiau inertinis mąstymas.Sorry už pastabas,tik noriu kaip geriau.Juk sakei Rolandai,kad darai rimtą gaminį.

Vytai, verti mane raudonuoti ir pasitaisyti. Ačiū.Tačiau be konkrečių nuorodų negali būt ir galutinio sprendimo.
Mano pažįstamas anglas iki šiol naudojo puikias gumas, tačiau kai prireikė keleto man-neranda nei sau , nei man, nei nuorodos neatkasa.

[ Redaguota Kt Geg 12 2011, 10:28 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0802sek,0.0102iš to užklausomsDB užklausos:28. Naudojama atmintis:3,922kb