Mano Sparnai: Diskusijos / Blevyzgos / Rusijos agresija (tęsinys)


Diskusijos

Mano Sparnai :: Diskusijos :: KITA :: Blevyzgos
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusijos agresija (tęsinys)
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, Administratorius
Ši tema dabar uždaryta
Autorius Pranešimas
sky76v
Kt Geg 13 2021, 11:05
Užsiregistravęs dalyvis #3230
Prisijungta: Sk Bir 12 2016, 10:42
Pranešimų: 764

Andrius rašė ...

Apatinius skalbe Baširovas ar Petrovas?


Kudriavcevas.
Į viršų
Andrius
Pn Geg 14 2021, 06:52
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Su kokia "rimta" technika esi skraides?
Į viršų
Andrius
Pn Geg 14 2021, 07:30
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
"не с глаголами не дружит" dar ne taip blogai, tu tai su galva susipykes, čia jau rimtas signalas.
Į viršų
PovilasK
Pn Geg 14 2021, 08:19
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Andrius rašė ...

"не с глаголами не дружит" dar ne taip blogai, tu tai su galva susipykes, čia jau rimtas signalas.


Andriau - baik dergtis. Yra rusiški forumai, ten gali reikšti savo nuomonę, dauguma palaikys.
@Nerijau - prašymas: gal gali apribot šito toksiško veikėjo teises rašyti - pvz 14 dienų?

Į viršų
Tinklalapis
vytautas 42
Pn Geg 14 2021, 08:38
VyTis
Užsiregistravęs dalyvis #79
Prisijungta: Pr Bal 07 2008, 05:23
Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 2361
Ei , baikit , visai įdomu paskaityt
Į viršų
Andrius
Pn Geg 14 2021, 10:54
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Ale matai, o aš galvojau, kad forumas skirtas Išreikšti savo nuomonę....
Povilai, vaikeli, esi jaunas, patirties dar nelabai daug, tai gal reikėtų paklausyti tu, kurie jos turi daugiau? Aš irgi galiu įsiklausyti į kitų nuomonę, jeigu ji yra verta dėmesio.
Sky76v gal yra skraides su kuo rimčiau negu Flight simuliator?
Tai turbūt ne paslaptis, kad pagal ICAO dokumentus yra toks dalykas kaip meteo minimumas? Gal paskaitykit, tada ir klausimų bus mažiau.
Į viršų
Algirdas L
Pn Geg 14 2021, 10:57
Užsiregistravęs dalyvis #541
Prisijungta: Št Vas 27 2010, 09:34
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 532
Žinoma įdomu kas, kaip, kam. Pvz: Man nesuprantama, kaip į PREZIDENTINĮ lėktuvą įmanoma prikrauti sprogmenų? Lėktuvas nuodugniai patikrinamas ir prieš pat skrydį. Ir negi PREZIDENTINIS lėktuvas neturėjo GPS? Net aš su paprasčiausiu GPS keletą kartų aklai tūpiau ir pataikiau į taką kelių metrų tikslumu. didesniam rūke tūpimo žibintų nematyti.
Rusų tarnybos, žinoma, idiotai, jei du kartus kėsinosi nunuodyti.
Jeigu pagąsdinti, tai yra žymiai efektyvesnių būdų. Man visame tame trūksta logikos.





P.S. Koks aviakonstruktorius slapyvardžiu sky76v? Nes jo žinutės daugiausia politinės propagandos tema, o apie aviakonstrukcijas nieko.
Į viršų
Rolandas
Pn Geg 14 2021, 11:17
rolandas
Užsiregistravęs dalyvis #8
Prisijungta: An Vas 19 2008, 01:09
Pranešimų: 5558
Algirdas L rašė ...

Žinoma įdomu kas, kaip, kam. Pvz: Man nesuprantama, kaip į PREZIDENTINĮ lėktuvą įmanoma prikrauti sprogmenų? Lėktuvas nuodugniai patikrinamas ir prieš pat skrydį. Ir negi PREZIDENTINIS lėktuvas neturėjo GPS? Net aš su paprasčiausiu GPS keletą kartų aklai tūpiau ir pataikiau į taką kelių metrų tikslumu. didesniam rūke tūpimo žibintų nematyti.
Rusų tarnybos, žinoma, idiotai, jei du kartus kėsinosi nunuodyti.
Jeigu pagąsdinti, tai yra žymiai efektyvesnių būdų. Man visame tame trūksta logikos.





P.S. Koks aviakonstruktorius slapyvardžiu sky76v? Nes jo žinutės daugiausia politinės propagandos tema, o apie aviakonstrukcijas nieko.

Visų pirma prezidentinio lėktuvo įgula yra elitinė, mažai skraidanti, o tai jau didelis trūkumas. Antra-kuo geresnė kariška apsauga, tuo lengviau padaryti diversiją. Į reisinį lėktuvą sprogmenų pridėti būtų daug sudėtingiau. Na nebent kokia valytoja tinkamoje vietoje paliktų tris "koka kolos" skardines.

Ir dar-neturiu nieko prieš rusų tautą. Tačiau dabar jie turi tokį vadą, kuriam nesvetimos jokios kiaulystės. Kas įdomiausia, kitas vadas gali būti dar labiau sukiaulėjęs. Taip rodo istorija. Tik Gorbačiovas čia kažkaip įsimaišė...
Į viršų
PovilasK
Pn Geg 14 2021, 11:20
Povilas
Užsiregistravęs dalyvis #549
Prisijungta: Kt Kov 11 2010, 10:53
Vieta: Vilnius
Pranešimų: 739
Andrius rašė ...

Ale matai, o aš galvojau, kad forumas skirtas Išreikšti savo nuomonę....
Povilai, vaikeli, esi jaunas, patirties dar nelabai daug, tai gal reikėtų paklausyti tu, kurie jos turi daugiau? Aš irgi galiu įsiklausyti į kitų nuomonę, jeigu ji yra verta dėmesio.
Sky76v gal yra skraides su kuo rimčiau negu Flight simuliator?
Tai turbūt ne paslaptis, kad pagal ICAO dokumentus yra toks dalykas kaip meteo minimumas? Gal paskaitykit, tada ir klausimų bus mažiau.

Andriau - tavo diskusijų "lygis" yra ne argumentai, o nuolatiniai diskutuojančių įžeidinėjimai.
Nesugebi kitaip?
Į viršų
Tinklalapis
Andrius
Pn Geg 14 2021, 11:53
Užsiregistravęs dalyvis #26
Prisijungta: Sk Vas 24 2008, 08:59
Pranešimų: 470
Kurioj vietoj įžeidžiau, jeigu žmogus nusišneka, tai kyla klausimas, ar pilietis turi supratimą apie aviacija? Užduodi paprasta klausimą, su kuo esi skraides?
Su įžeidinėjimų, ar ne tamstele išvadinote "toksišku"?
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System
Atvaizdavimo laikas0.0848sek,0.0177iš to užklausomsDB užklausos:30. Naudojama atmintis:3,936kb